POWŁOKA CERAMICZNA ŁÓDŹ

Powłoka ceramiczna to topowe zabezpieczenie lakieru w Twoim samochodzie. Utwardza lakier, chroni przed powstawaniem drobnych rysek, zdecydowanie ułatwia bieżącą kosmetykę pojazdu a przede wszystkim poprawia walory wizualne

Pakiety

Pakiety Standard

Powłoka składająca się z 2 warstw (powłoka bazowa oraz warstwa hydrofobowa)

SAMOCHODY NOWE (w cenie jednoetapowa korekta lakieru oraz zabezpieczenie przednich szyb powłoką hydrofobową)

Powłoka na okres 3 letni: 1200 zł
Powłoka na okres 5 letni: 1600 zł

SAMOCHODY UŻYWANE (w cenie dwuetapowa korekta lakieru oraz zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową)

Powłoka na okres 3 letni: 1600 zł
Powłoka na okres 5 letni: 2000 zł

Pakiety Premium

Powłoki o twardości 9H, 3 warstwowe (2 warstwy powłoki bazowej oraz warstwa hydrofobowa)

SAMOCHODY NOWE (w cenie odświeżenie lakieru, zabezpieczenie powłoką ceramiczną felg oraz przednich szyb powłoką hydrofobową)

Powłoka na okres 3 letni: 1700 zł
Powłoka na okres 5 letni: 2200 zł

SAMOCHODY UŻYWANE (w cenie dwuetapowa korekta lakieru, zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną z zewnątrz oraz przednich szyb powłoką hydrofobową)

Powłoka na okres 3 letni: 2000 zł
Powłoka na okres 5 letni: 2600 zł

NA CZYM POLEGA CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU

Aplikacja powłoki ceramicznej polega na profesjonalnym zabezpieczeniu lakieru/szyb/felg w samochodzie. Powłoka chroni przed utratą połysku dzięki filtrom UV, chroni przed powstawaniem drobnych rysek na lakierze, spowalnia przywieranie brudu oraz chroni przed innymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Powłoka posiada właściwości hydrofobowe na bardzo wysokim poziomie dzięki czemu mycie i standardowa pielęgnacja stają się łatwiejsze. Dodatkowym atutem jest fakt, iż powłoka daje świetne efekty wizualne na lakierze – podbija ziarnistość, wydobywa głębie koloru i sprawia wrażenie jakby lakier był pokryty warstwą szkła.

Aplikacja ceramicznej ochrony lakieru na samochody nowe zawiera przygotowanie pojazdu pod powłokę oraz jej aplikację. W przypadku samochodów używanych zaleca się kilku stopniową korektę lakieru tak aby powierzchnia była jak najlepiej przygotowana przed aplikacją powłoki.

Zapraszamy do kontaktu.

CERAMICZNA OCHRONA LAKIERU ERBE ŁÓDŹ

Powłoka w pigułce czyli co nam daje ceramiczne zabezpieczenie lakieru?
  • utwardzenie powierzchni lakierniczej
  • zwiększona odporność na powstawanie drobnych rysek
  • wolniejsze brudzenie się lakieru oraz jego łatwa kosmetyka
  • walory wizualne – wydobycie ziarna na lakierze, efekt pokrycia lakieru szkłem


FAQ

W przypadku aut nowych jest to 1-2 dni robocze w zależności od powłoki natomiast w przypadku aut używanych czas zależy od stanu lakieru jednak zazwyczaj jest to czas maksymalnie 4 dni roboczych.

Ceramiczne powłoki ochronne są niewidoczne dla naszego oka a ich „umieranie” z czasem objawia się m.in. gorszymi właściwościami hydrofobowymi.

Czas działania powłoki zależy w dużej mierze od tego jak dba się o samochód, jakimi środkami się go pielęgnuje. Nasi klienci zawsze mogą liczyć od nas na dobre rady które pozwolą im jak najdłużej cieszyć się jak najlepszym działaniem powłoki. Poza tym warto przynajmniej raz w roku wykonać przegląd oraz prawidłowe oczyszczenie powłoki w naszym studio co pozwoli wydłużyć czas jej działania.

Close Menu